| scump3tea a întrebat:

Hei miine plec sa mi se ia singe pentru a depista ce grupa de singe am pentru buletin.Am o simpla intrebare.De unde o sa imi ia din vena sau din deget? Va rog
funda

3 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Da de cand se ia sange pentru buletin? ca doar acolo nu scrie grupa sanguina. eu mi-am facut d 2 ori buletinu si nu mi-a luat sange straight face
anyway. din vena de la mana o sa iti ia. de acolo se ia de obicei. doar la copiii mai mici se ia din deget happy

| miranda a răspuns:

Din vena o sa-ti ia. Succes! :*

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Din deget? :-o Din vena o sa-ti ia.