| DeeDee_4511 a întrebat:

Hei.Cum a fost la voi primul sarut?happy
Astept povesti frumoase. love struck

18 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Naspa. happy
Nu mi-a placut... m`am incurcat si tipul s-a dovedit a fi oh go on.

| Damian a răspuns:

Hmm, stateam intinsi pe o platforma pe digul de la plaja si vorbeam cu prietena despre nori, ca ala are forma de nimic, ala este complet aleatoriu, si la un moment dat ea imi spune usor "acum poti sa ma saruti", inima imi batea mai rau de cat bate van damme, iar cand i-am atins buzele si limbutza a fost gustul raiului, parca am prins aripi, nu vroiam sa ne mai oprim, asta a fost acum 5 ani imi amintesc de parca a fost ieri.

| marrr a răspuns:

Nu te astepta sa ti se insire pe aici povesti de amor inca de la primul sarutlaughing. Ca toti ne temem de ceva, desi nu avem de ce, pentru ca nu e nicio regula dupa care sa saruti. La mine a fost simplu si mult-asteptat, s-a intamplat in blocul bunicii mele. Eram la etajul 1 cu el si o prietena si ea ne-a lasat singuri, dupa care s-a produs acel prim sarut. A fost cat de cat ciudat pentru ca si eu credeam ca va fi ceva mai mult, la cate emotii aveam nici n-am apucat sa "gust" din sarutlaughing. Totusi, cu trecerea timpului, saruturile au devenit mai frumoase si placute.

| WickedBoy a răspuns:

A fost delicios.Stii,eu eram un copil de 10 ani si m'a sarutat una de 15 :Xiti dai seama ce noroc pe capu meu?laughing

| ATB a răspuns:

Primu sarut a fost pe neasteptate, aveam 10-11 ani si prietena mea m-a sarutat prima si a fost super. Stiu ca m-am rusinat ingrozitor atuncilaughing. Ce mic si prost eram.

| KeepCalm a răspuns:

Am crezut ca o sa ajungem in patlaughing
Ce sa-i faci daca a fost pasional?love struck
Si a fost tarziuhee hee.(ca varsta)

| qwerty21 a răspuns:

La 8-9 ani...doar atingere de buzetongue

| AdelinaC a răspuns:

Eu nu m-am sarutat niciodata pana acum, dar sincer nici nu as vrea decat daca as intalni baiatul potrivit cu care sa raman.

| Ella123 a răspuns:

Chiar neasteptat...laughing

| madytza_7574 a răspuns:

A fost frumos, numai ca a fost cam fortatlaughing si a fost cu cine nu trebuialaughing

| lavi94 a răspuns:

A fost frumos:X.cu un baiat de care imi placea mult.si cu care am fost si impreunabatting eyelashes
big grin

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Oribilhappy. A fost cun prost.laughing Apoi ma fortatsad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic :-& straight face
nu a fost cu cine trebuia.plus de asta.era fortat... tipul era vecin.si cand m`a prins in bloc nu mi-a dat drumul pana nu m`a sarutatstraight face

| AntoniaLove1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau pentru tine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...la cate emotii aveam nici nu am apucat sa gust din sarutlove struck dar mi-a placut. imi placea tipu=p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine s-a intamplat pe niste scari la 12 ani si de fapt a fost o provocare...:X dar nici nu mai am apucat sa simt gustul la cate emotii aveam big grin

Răspuns utilizator avertizat
| JustinLoveBianka a răspuns:

Pai eram in parc cu un baiat(bine, ca il cunosteam de mult) si venise si cu baietii iar eu cu fetele. Dupa ce am dat vreo 5-7 ture in parc neam plimbat tot orasul. Dupa ce s-a terminat plimbarea baiatul ma condus pana acasa si eu numi gaseam cheile si normal ca a stat cu mine pana le-am gasit. Cand am descuiat usa mi-a zis ca vrea sa-mi spuna ceva. Cand m-am intors el s-a apropiat putin mai mult si ne-am privit fix in ochi apoi el venea usor spre mine si KISS, recunosc ca mi-a placut sarutul si chiar am fost impreuna cu tipul dar la sarut nu mai vroia sa se opreasca.