| Andra996 a întrebat:

Bună, nu am folosit și nu credeam ca am sa folosesc TPU dar am o întrebare. Când eram mica, am găsit la Auchan o carte pentru copii ma gândesc, cu fantome, vârcolaci, păpuși bântuite, vampiri etc.
Nu îmi aduc aminte cum se numește, am avut cartea dar acum nu o mai găsesc nicăieri.
Pe coperta era Dracula, niște zombie din care unul era de fapt Regan din Exorcism si era cu tot felul de chestii despre fiecare categorie in parte. Oare ma puteți ajuta plss

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.La cat era Regan de frumusica sub posesia demonului, tind sa cred ca aia nu era carte pentru copii. laughing

| Andra996 explică (pentru dullcat):

Da da înțeleg unde bați dar sunt foarte sincera când ma gândesc la cartea aia. E ca un fever dream nu stiu unde sa o găsesc. Și pana la urma toți trebuie sa gustam din înfățișarea lui Regan((=