| Cokkie a întrebat:

Nustiu ce sa fac?!thinking m-am certat cu un prieten pe care il placeam si inca il plac.ne-am certat raw.nu ne bagam in seama si nici nu ne vorbimcrying. ce sa fac? nu vreau sa fim certati si suparati unul pe altul... dau funda pentru cel mai bun raspuns.sad

Răspuns Câştigător
| BlueOctober a răspuns:

Pai stiam ce inseamna era alta idee da ma rog... daca esti vinocata cereti scuze asa se face nu si chiar daca nu esti vinocata fa-l sa iti ceara scuze explicandu-i unde a gresit

2 răspunsuri:
| BlueOctober a răspuns:

Daca traduci ce inseamna "raw" iti dau un raspuns demn de o funda