| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare mai mult pentru baietitongueCum trebuie sa arate dupa spusele voastre o "bunaciune" si cum trebuie sa se comporte cu voi?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E greu de facut o descriere. Nu conteaza doar aspectul.

Fata ideala ar trebui sa fie independenta. In primul rand ar trebui sa fie foarte frumoasa, nu pentru ca as vrea neaparat perfectiunea dar mi-ar demonstra daca ar fi iubita mea ca a renuntat la alti tipi pentru mine si asta inseamna mult. Sa aiba un chip de ingeras dar sa dovedeasca maturitate, chiar daca ii place sa fie copilaroasa uneori. De obicei imi plac fetele mai fragile, inaltime pana in 1. 70 si mai suple. Mi-as dori sa fie inteligenta, as vrea sa gasesc la ea un aer de mister, sa ma faca sa ma simt bine mereu, sa fie inventiva si romantica. Ar trebui in primul rand sa stie sa aprecieze calitatile mele si sa nu fie prea cicalitoare. Ar trebui sa fie comunicativa, sincera si sa aiba un pic de nebunie in sensul bun. Sunt multe de spus. In principiu nu ma bazez doar pe un criteriu cum ar fi frumusetea, sufletul sau inteligenta. Daca plac o fata o plac pentru caracterul ei si pentru tot ce inseamna ea. Trebuie sa imi placa din orice punct de vedere. De obicei nu ma multumesc cu orice. Daca vad ca o relatie nu are rost vorbesc cu iubita si ii explic exact cum stau lucrurile.

| alecs871 a răspuns:

Cum sa arate? Asa, sa fie un pic mai bine decat tipele din poza.
Chiar, tu care esti? devil

| alecs871 a răspuns:

Aha, acum se vede cel mai bine.

| Instinkt a răspuns:

Nu exista termenul acesta. eu nu-l folosesc ca o fata sa ma atraga trebuie sa fie destepta, glumeata, sa nu fie geloasa, sa aiba un zambet si niste ochi frumosi sa ma aline cand sunt suparat, si sa stiu ca face orice ii cer in pat!happy

| Black a răspuns:

Lol raised eyebrows bunaciune? raised eyebrows
Suna complet aiurea... buna de ce?
Fata frumoasa nu e mai bine? xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia cu albtongue