| Ingrid16V a întrebat:

Buna :* Pastile reduc, cantitatea de sange din timpul menstruatiei? Am avut probleme cu o masea si timp de o saptamana nu prea am mancat deloc, si am luat multe pastile. Acum mi-a venit menstruatia, insa doar prima zi a fost abundent, a doua foarte putin si a treia mai deloc. Este normal?

Va multumesc happy

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu stiu ce pastile ai luat tu, dar eu am observat o diminuare de la Reuprofen (are 400 ml de ibuprofen). Vezi cum va fi luna viitoare, dar nu cred ca ai motive sa iti faci griji, e posibil sa fie de la antibioticele pe care cred ca le-ai luat pentru masea.

| gozzila a răspuns:

Cum era inainte si cum este acum? fii fericita ca trece repede. si DA e normal