| Ingrid16V a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva sad Sambata dupa masa thinking pe la 15:00 mi-a venit ciclul, luna trecuta mi-a venit pe 5, iar acum asteptam sa-mi vina pe 2, insa mi-a venit pe 30. Duminica mi-a curs foarte abundent, schimbam absorbantul din ora in ora, mama mi-a zis ca e posib sa fie abundent din cauza ca am avut o durere de masea timp de vreo 3 zile si luam pastile, cica a fost din cauza asta. Am renuntat la pastile, luni mi-a curs foarte putin iar marti si mai, si mai putin :-( Exista vreo problema, parca m-a tinut prea putin? E posibil sa fie din cauza ca nu am prea mancat, mai deloc chiar pentru ca aveam maseaua umflata si nu puteam manca sad Ajutati-ma, vreau sa stiu daca e ceva in neregulasad

Multumesc sad

Răspuns Câştigător
| Alina190 a răspuns:

Nu te ingrijora. Ti se intampla din cauza alimentatiei, a pastilelor etc. Nu te ingrijora. Numai bine.

4 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Nu e batut in cuie sa fie exact la fel in fiecare luna si sa tina la fel de mult happy. N-ai de ce sa iti faci griji.

| Sim0 a răspuns:

E doar o dereglare. Nu te ingrijora :*

Pupici :*

| DieHexe a răspuns:

Nu e nimic in neregula. Iti poate veni si de doua ori pe luna. O sa iti treaca :d

| ubbbabiby a răspuns:

Nu e din cauza ca nu ai mancat, asa a fost sa fie luna asta nu fii ingrijorata. O zi buna!