| BuburuzaZd a întrebat:

Buna!
Pe ce se axeaza profilul stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
| andr33utza12 a răspuns:

Buna! sper ca la materii te referi big grin
pai pe romana, franceza sau elgleza depinde care a fost prima limba materna, in clasa a 9 faci logica, a 10 psihologia, apoi economia, filozofia una din aceste optiuni o sa alegi si o sa dai bac-ul in a 12-a, si istoria, care se da si bac-ul la aceasta materie bine ca la teza poti sa alegi intre geografie si istorie, dar bac-ul e obligatoriu la istorie. si am uitat sa zic si geografia poti so alegi la bac dintre alea 4 logica, economie si ce mai era. cam astea sunt in principal, daca vrei sa ma mai intrebi ceva nici o problema. sper ca ti-am fost de ajutor :*

| BuburuzaZd explică (pentru andr33utza12):

Multumesc mult. O sa te mai intreb. daca nu te superihappy Eu nu pot da mesaje private pe trp. daca poti tu lasa-mi id tau:*

| andr33utza12 a răspuns (pentru BuburuzaZd):

Id: nandreea34