| 0HellYeah a întrebat:

Pentru inceput as vrea sa specific ca doresc raspunsuri de la persoane serioase pentru ca ceea ce urmeaza chiar ma ingrijoreaza. In general am probleme cu mentruatia si mereu vine "cand are chef", dar acum sunt cu adevarat speriata pentru ca nu stiu ce sa mai fac. Au trecut 35 de zile de la ultima menstruatie si nimic. De doua saptamani sunt foarte racita si cred ca asta este si cauza problemei. Am incercat bai foarte calde, cu sare. Tot ce mi s-a intamplat si pana acum inainte de menstruatie mi se intampla si acum: dureri de sani, spate si nelipsitele cosuri. Nu sunt insarcinata, am verificat! Chiar am nevoie de ajutor pentru ca a inceput sa-mi curga sande din nas si imi este foarte rau. Astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| MaryMaria027 a răspuns:

Daca ai si mentiona varsta ar poate ti-as putea fi de ajutor happy.

| 0HellYeah explică (pentru MaryMaria027):

Am 20 de ani.

| MaryMaria027 a răspuns (pentru 0HellYeah):

Pai asta se intalneste des la foarte multe domnisoare/doamne, daca asa este organismul tau... nu este nimic ingrijorator happy. Pupici.