| r0xanyka0 a întrebat:

Buna peste 2 saptamana este ziua prietenului meu. El este in italia si eu in romania as vrea sa ii fac un videoclip cu poze cu noi 2.si sa scriu niste mesaje in videoclip.Ma puteti ajuta cu niste msaje? Dau fundita si voturi kiss >:d

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Nu esti langa mine, dar esti in gandurile si in inima mea.
-In lumea mea rar se gaseste cineva pe care sa-l iubesc dar acum il am si-mi lipseste mult si gandul meu este numai la el in orice clipa chiar si atunci cand este langa mine ma gandesc daca se simte bine.
-Cine sunt eu si ce sunt eu? Exista oare o definitie pentru... eu? Eu sunt numai numele, restul esti tu.
-Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
-Imi cade o lacrima si nu stiu ce-i cu mine, insa un singur lucru stiu... mi-e tare dor de tine!