| Juliiee a întrebat:

Peste 2 luni urmeaza sa-mi fac majoratul, si nu am nicio idee unde sau cum puppy dog eyes. Daca m-ati putea ajuta cu vreo idee, cea mai originala primeste funditabatting eyelashes.

3 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Salut Delia!
Nu prea conteaza unde si cum.
Conteaza muzica pe care o alegi si asta foarte mult. Conteaza originalitatea, conteaza ca invitatii sa simta altceva decat aceeasi banala tiganeala cum e la 90% din majorate!
Majoratul e o chestie comuna, toata lumea il face, pentru a il scoate din aceasta sfera depinde de tine, depinde de tine daca cineva isi va aduce aminte peste cateva luni cat de tare a fost majoratul tau.
In rest, nu stiu cam ce anume ai vrea prin idei originale. o tematica anume sau ce?
O zi faina!winking

| Juliiee explică (pentru NoRestForTheWicked):

Tocmai ca nu vreau sa fie ca restul, galagie multi invitati sa zambesti la toti sa razi la "glume seci" rolling eyes. Vreau ceva restrans cu cativa prieteni apropiati, si nu am nicio idee unde sa-l tin thinking

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru Juliiee):

Incearca un Pub sau la tine acasa.
Habar n-am, dar sunt sigur ca o sa o rezolvi tu cumva! big grin