| ketty12345 a întrebat:

Plac un băiat si din păcate i-am spus pe facebook asta. El a reacționat așa "bravo tie" ...cum pot repara aceasta greseala?

2 răspunsuri:
| AlexandraM888 a răspuns:

Nu mai poti repara nicicum si nici nu ar trebui sa te intereseze asta, baiatul e un taran daca asa ti-a raspuns! Tu ar trebui sa te comporti la fel ca si pana acum, nu schimba cu nimic lucrurile ca el stie ca il placi, ai grija doar sa nu profite de tine stiind asta! F bine ai facut ca ti-ai exprimat sentimentele!

| dinumariiia9ir a răspuns:

Pai poti sa spui ca ai gresit persoana.trebuia sa trimiti altui baiat