| deni12345 a întrebat:

Plac un băiat si am făcut greșeală sa ii spun asta pe facebook. El mi-a răspuns spunandu-mi :"bravo tie"..Cum pot repara asta?

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu ai ce sa repari. El nu te place si face misto de tine. Deci, nu se merita acel baiat, meriti sa te placa cineva cu adevarat, si cineva cu bun simt si respect ( acestia se gasesc mai greu, deoarece suntem din ce in ce mai superficiali).

| BiuL a răspuns:

Ce urat. E nesimtit. Nu stie sa aprecieze sentimentele tale, cauta alt baiat care sa stie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Rectifici, îi spui că îl placi doar ca prieten, atât. Și altădată, învață din greșeli. Nu te mai grăbi să îți exteriorizezi sentimentele. Nu oricine merită să primească cuvinte frumoase și răspunsuri fără întrebări.

| MskDesign a răspuns:

Nu ai nimic de reparat.Ti-ai expus sentimentele si el ti-a dat un raspuns, mai la misto, inseamna ca trebuie sa treci peste acest capitol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Poate ca trebuia sa mai astepti.
Daca te mai baga in seama sau se amuza pe seama ta spune-i ca nu il cunosteai asa bine incat sa stii daca il placi cu adevarat, se pare ca te-ai inselat si trebuia sa o ti pentru tine.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna draguta.Nu iti face griji! Tu nu ai gresit cu absolut nimic! Ai facut ceea ce trebuia, tu chiar ai procedat corect si ai marturisit sentimentele tale pentru el inainte sa fie prea tarziu dar el fiind mitocan s-a comportat urat.Nu cred ca ai ce sa repari, dar totusi si daca ai putea eu te-as sfatui sa nu o faci pentru ca nu se merita.O sa gasesti pe cineva mai bun care sa se comporte frumos cu tine.

| devor a răspuns:

Nimic.Mi se pare ca face misto de tine

| mejustme99 a răspuns:

E un nesimtit. Chiar daca nu te placea, nu trebuia sa iti raspunda in felul acesta, la misto. Eu zic sa il uiti si sa gasesti pe cineva care te merita.