| DeliaCute a întrebat:

Duminica a fost un concurs.Vineri i-am spus baiatului pe care il plac ca se desfasoara la mihai kogalniceanu(nu am mai zis ca e universitate) si el a crezut ca era scoala.Azi a venit la mine si mi-a spus ca nu era asa si ca ma zis la scoala kogalniceanu si ca a pierdut 20 de lei degeaba(s-a mai si trezit devreme, s-a mai si dus la scoala aia tot degeaba). Eu i-am spus dupa ca am crezut ca stia ca nu se mai tin in scoli, ci in universitati, am crezut totusi ca se va uita pe site, dar nu. Si i-as fi spus pe facebook ca e universitate, daca nu avea contul blocat. Credeti ca s-a suparat pe mine? Cum imi pot repara greseala? Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce tu esti gps ul lui, e problema lui daca nu sa informat

3 răspunsuri:
| DeliaCute explică:

Nu cred ca e asa o mare vina sa ma ierte. Trebuia sa intre pe site-ul concursului, macar din pura curiozitate. Nu e vina mea ca a pierdut 20 de lei ca sa ii duc.

| DeliaCute explică:

Vroiam sa stiu doar daca s-a suparat, il plac si nu vreau sa il supar.

| Cristi9025 a răspuns:

Pai daca te place si el s-ar putea sa te ierte si daca nu te iarta si vrei neaparat sa te ierte dai 20 de lei. Poate te va ierta