| anonim_4396 a întrebat:

poate cineva sa-mi spuna dc se spune ca blondele sunt proaste?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| B3happy a răspuns:

Pentru ca sunt brunetele destepte.

| maryy a răspuns:

Eu sunt bruneta, ciocolatie de fapt, insa nu cred in aceste lucruri.Majoritatea fetelor\femeilor din showbiz blonde, sau chiar si din viata de zi cu zi au un nivel mai scazut de inteligenta, insa chestia asta se poate intampla tuturor fetelor colorate nu numai blondelor laughing

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Nu e drept sa cataloghezi asa un om.E o aberatie.E ca si cum ai spune ca daca ai ochii verzi esti mai putin inteligent decat cei care au ochii negri sau invers.Mi se pare o prostie.Culoarea parului, a ochilor...aspectul fizic al unei persoane nu are nici cea mai mica legatura cu gradul de inteligenta.
Exista oameni prosti si printre blonzi dar si printre bruneti, sateni, roscati.etc. E una dintre cele mai neadevarate chestii, iar cei care le folosesc dau dovada de lipsa de cultura...
Sfat:Nu culorea parului conteaza, ci inteligenta si sufletul, ce chiar Sunteti copii sa credeti in basme?
De ce li se spune asta tongueentru ca mereu blondele au fost considerate cele mai frumoase femei si nimic rau nu se spunea despre ele...si ca sa nu fie pace pe pamant a trebuit sa se inventeze aceasta vorba.
Sper ca te-am ajutat!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

| Daniela377 a răspuns:

Foarte frumos spus de-ar intelege toti...msss

| Daniela377 a răspuns:

FrancescutzzaGirl ffff... frumos spus de-ar intelege toti...msss

| Pepenel a răspuns:

Eu nu cred.