| LoveToHate a întrebat:

Dc se spune ca blondele sunt proaste? fundira

Răspuns Câştigător

Nu e drept sa cataloghezi asa un om. E o aberatie. E ca si cum ai spune ca daca ai ochii verzi esti mai putin inteligent decat cei care au ochii negri sau invers. Mi se pare o prostie.Culoarea parului, a ochilor...aspectul fizic al unei persoane nu are nici cea mai mica legatura cu gradul de inteligenta.
Exista oameni prosti si printre blonzi dar si printre bruneti, sateni, roscati.etc. E una dintre cele mai tampite chestii, iar cei care le folosesc. dau dovada de lipsa de cultura... Fundita? Te rog mult:Xlove struck:X

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Ei, gura rea a lumii.
In niciun caz NU poti judeca un om dupa culoarea parului.

| EUSIATIT a răspuns:

MOni columbeanu nu e blonda si. deci nu e valabil e o problema a unora cu blondele.[sunt si brunete proaste].

Nu e drept sa cataloghezi asa un om. E o aberatie. E ca si cum ai spune ca daca ai ochii verzi esti mai putin inteligent decat cei care au ochii negri sau invers. Mi se pare o prostie.Culoarea parului, a ochilor...aspectul fizic al unei persoane nu are nici cea mai mica legatura cu gradul de inteligenta.
Exista oameni prosti si printre blonzi dar si printre bruneti, sateni, roscati.etc. E una dintre cele mai tampite chestii, iar cei care le folosesc. dau dovada de lipsa de cultura... Fundita? Te rog mult!

| gabitza144 a răspuns:

Fetele care se vopsesc blond e pentru ca vor atentie din cauza ca sunt prea "obsedate"dupa atentie din asta cred ca sunt putin mai "prostute"dar nu toate sunt asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca mereu blondele au fost considerate cele mai frumoase femei si nimic rau nu se spunea despre ele...si ca sa nu fie pace pe pamant a trebuit sa se inventeze aceasta vorba. [Sunt o bruneta!]

| razburtyk19_4787 a răspuns:

Asta e o vorba scoasa de un om fara cap.asa ca nu va mai agitati blondelo.parerea mea e ca blondele sunt cele mai frumoase femei si cele mai sincerewinking