| Criiss16 a întrebat:

De ce se spune mereu ca blondele sunt proaste si dc se fac atatea bancuri e seama lor?straight faceTot nu prea inteleg..chiar sunt proaste?thinking

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt de aceas parere cu Dulshe.happy Nu conteaza ce culoare are parul tau, nu conteaza daca esti roman sau tigan, sau alte lucruri.happyUn om se caracterizea dupa sufletul lui nu dupa culoarea parului sau altelewinking

| elena a răspuns:

Doua blonde mergeau pe strada. Pe trotuarul celalalt Vasile. Una zice:
- Uite-l pe Vasile, fa-i cu mina. La care cealalta raspunde:
- Sa si-o faca singur.

| elena a răspuns:

Doua blonde mergeau pe strada. Pe trotuarul celalalt Vasile. Una zice:
- Uite-l pe Vasile, fa-i cu mina. La care cealalta raspunde:
- Sa si-o faca singur.

| elena a răspuns:

Doua blonde mergeau pe strada. Pe trotuarul celalalt Vasile. Una zice:
- Uite-l pe Vasile, fa-i cu mina. La care cealalta raspunde:
- Sa si-o faca singur.

| elena a răspuns:

Doua blonde mergeau pe strada. Pe trotuarul celalalt Vasile. Una zice:
- Uite-l pe Vasile, fa-i cu mina. La care cealalta raspunde:
- Sa si-o faca singur.

| elena a răspuns:

Doua blonde mergeau pe strada. Pe trotuarul celalalt Vasile. Una zice:
- Uite-l pe Vasile, fa-i cu mina. La care cealalta raspunde:
- Sa si-o faca singur.

mlm
| mlm a răspuns:

Dragilor nu culorea parului conteaza, ci inteligenta si sufletul, ce chiar sinteti copiii sa credeti in basme!

| JustMeFlory a răspuns:

Si eu sunt blonda naturala...happy...si ma duce mintea! chiar daca imi mai ies si perle cateodata... da'mergelaughinglaughing

| dulshe a răspuns:

Eu sunt blonda naturala, si chiar nu sunt proasta, a gasit cineva o obsesie cu bancurile cu blonde si acum au inceput toti, cum au inceput si cu bancurile cu alinuta, pentru ca in loc de alinuta putea sa fie si anuta, sau alexuta...Nu cred in asa ceva. Chiar daca suntem negri sau albi, blonde sau brunete, toti suntem la fel, suntem persoane, care gandim diferit.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu toate... unele sunt chiar foarte destepte.
Depinde de persoana nu de culoarea parului...
EBA e blonda?
-Nu...

| maryana5 a răspuns:

Paih cred ca fetele cu parul blond sunt fff. sexy si poate mitocanii au inventat bancuriile astea thinking
eu nu sunt blonda. straight face
dar de ce nu se fac bancuri despre brunete? adica. straight face ar fi mai haioase, ele ar fi proaste ca noaptea laughing
fara ofense big grin
Pace peace sign

| Irina a răspuns:

Nu cred sa fie proaste dar am avut un caz. o colega blonda, cand deschidea gura numai perle ii ieseau.

| greg a răspuns:

Lol
Cum sa fie proaste?

| kiwii a răspuns:

Acum poate sunt si un pic subiectiva findca sunt blonda, dar nu consider ca blondele ar fi mai diferite de restul.
Se spune ca blondele sunt mai usor de cucerit, lucru dupa parerea mea absurd, deoarece consider ca asta tine de caracterul fiecarei persoane.
imi cer scuze ca zic asta, dar oameni -prosti- sunt de tot felul indiferent de culoarea parului.

| kiwii a răspuns:

Acum poate sunt si un pic subiectiva fiindca sunt blonda, dar nu consider ca blondele ar fi mai diferite de restul.
Se spune ca blondele sunt mai usor de cucerit , lucru dupa parerea mea absurd, deoarece consider ca asta tine de caracterul fiecarei persoane.
imi cer scuze ca zic asta, dar oameni -prosti- sunt de tot felul indiferent de culoarea parului.

| ka2 a răspuns:

Tu esti vopsita?

| Rose_2860 a răspuns:

Prosti sunt cei care cred asta! Un om inteligent stie ca nu are legatura culoarea parului cu ce ai in cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca dovada ca m-am vopsit blonda si desteptaciunea mea(putina cat e ea) nu m-a parasit, inca laughing.
Sau poate ca blondele naturale sunt proaste straight face Oricum bancurile despre ele sunt scurte ca sa-si aduca barbatii(nu f, inteligenti) aminte de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum definesti tu prostia? nu toate sunt proaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz nu sunt proaste! la invidioshi nu ai ce sa le facilaughing

| johanna a răspuns:

Deci o persoana proasta poa` sa fie chiar si bruneta nu tocmai blondawinkingsunt fel si fel d persoane si in general un baiat zice ca blonda respectiva e proasta daca vede ca nu-i cedeaza si nu reuseste el ce vrea dar asta nu inseamna ca e proastahappy

| mANGo a răspuns:

Nu toate blondele sunt proaste, ci majoritatea happy