| Eu_3122 a întrebat:

Prietena mea s-a suparat foartea tare pe mine dar nu vrea sa imi spuna, de fapt nu vorbeste cu mine deloc. E suparata pentru ca eu stau cu o alta prietena si crede ca fac asta ca sa o enervez ceea ce nu e deloc adevarat. Ea nu prea o suporta pe tipa asta dar eu ma inteleg bine cu ea. Nu imi place cand se supara pe mine pentru ca intoarce pe toti impotriva mea si nu mai am cu cine sa stau... Nu prea cred ca avea de ce sa se supere.straight face Eu nu ma supar cand ea isi petrece timpul si cu altcineva. E aiurea sad Nu stiu cum sa ma impac cu ea fara sa imi faca scandal si as vrea sa nu se mai supere mereu cand stau si cu altcinevastraight face Ajutati-ma va rog crying

1 răspuns:
| yinna a răspuns:

Mai sincer.si eu st cam la fel ca si prietena tahee hee adica.nu stiu e nasol cand vezi ca cea mai buna prietena a ta nu iti acorda atentie.si in plus poate ar trebui sa faci totul fara ca ea sa stie, asta nu ar face-o sa sufere. Ai grija.eu personal cred ca daca e geloasa este pentru ca tine ffoarte mult la tine! Bafta