| kissforme a întrebat:

Prietena mea este suparata pe mine si nu vrea sa-mi spuna de ce.Nu mai crede nici ce ii spun.Este si orgolioasa.Ce sa fac sa ma impac cu ea? Fundaa love struck

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Daca spune asta, clar are o problema. E posibil s-o fi deranjata cu ceva, ar trebui s-o intrebi. Iar daca tot nu iti spune, las-o asa catava zile. Daca chiar iti este cu adevarat prietena te va cauta ea.

Daca chiar i lipsesti te va cauta.

Te pup.

| kissforme explică (pentru Dariusuu):

Mersiii...si eu te puup.

| Mihail2020 a răspuns:

Ai suparato pe prietena ta si nu mai vorbeste cu tine, ca sa o impaci trebuie sa vorbesti frumos cu ea si ii zici "Ce am facut de nu vorbesti cu mine, te-am suparat asa de tare, imi cer scuze pentru ce-am facut si vreau sa aflu motivul''.Si iti zice motivul si poate gasesti o impacare mai buna.
Cereti scuze pentru ce ai facut si zii ca se mai intample asa ceva.
Si o sa vezi daca o sa te ierte pana la urma, dupa ce ai zis aceste lucruri si nu iti da un raspuns acum va fi prietena ta peste cateva zile.

| Urpaniel a răspuns:

O enervezi şi mai tare dacă o tot întrebi, încearcă să realizezi ce ai făcut.