| anonim_4396 a întrebat:

prietenei mele in varsta de 13 ani i-au crescut maselele de minte.Adica in total are 16 masele.Eu stiu ca e normal ca de la 18 ani in sus sa iti creasca si trebuie sa simti o durere insuportabila dar ea nu a simtit nimic. A si nu e singura mai am cateva prietene cu asazisele masele de minte dar toate mai au inca un loc liber, acolo vor creste alte masele si ce masele sunt acestea care abia cresc, e normal? Vamultumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexutza_1827 a răspuns:

Da e foarte normala! Mie mi'au crescut la 12 ani si nu am simtit nici o durere doar ca aveam intentia sa tot musc cevawinking Ori cum depinde de om! Fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 12 ani si a inceput sa imi creasca maselele de minte cred ca e normal sa ii creasca a pe 28 ianuarie 2011 implinesc 12 ani azi este 01 ianuarie 2011