| 828216262 a întrebat:

Buna prieteni! am nevoie de ajutorul vostru.profesoara noastra de limba engleza nu ne explica nimic ci ne povesteste despre viata ei, iar al treilea examen mi-a cazul la limba straina.ce ma fac. stie cineva vreo solutie eficienta pentru insusirea rapida a materiei? va rog mult urgent! fundita pentru cea mai eficienta metoda!

6 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Poti sa faci meditatii, si la noi la scoala profa ne pune sa invatam pe de rost texte, nu ne explica nimic. Eu am noroc ca stiu engleza de mica dar ma gandesc la altii...

| 828216262 explică (pentru Carmen100):

Pai nu cred ca o sa ma ajute.((

| Carmen100 a răspuns (pentru 828216262):

Daca gasesti o profa ca lumea o sa intelegi sigur, oricat de greu de cap ai fi tu happy

| 828216262 explică (pentru Carmen100):

Deja nu am suficient timp...acum dupa vacanta am pretestari si nu stiu practic nimic.nustiu ce sa ma fac.dar treaba asta cu meditatia cum ma poate ajuta? macar sa incerc.

| Carmen100 a răspuns (pentru 828216262):

Frate, mai bine du'te cateva zile acolo sa stii ceva, 2-3 chestii decat sa nu faci nimicwinking

| Florenta16 a răspuns:

Meditatii.