| PuccaPuccy a întrebat:

Problema mea e mai complicata, asa. Deci, pana acum, vacanta mea a fost ok. Ieseam pe afara, mai stateam pe net.In fine....De cateva saptamani m-am certat cu 2 prietene. Tineam enorm la ele chiar daca nu ne cunosteam fata in fata, doar de pe net.De atunci, sunt mereu trista, nu am chef de mancare si imi merg toate alandala. Azi a fost picatura care a umplut paharul. Am inceput sa ametesc... si sa plang fara sa vreau. Mai am si alte probleme in legatura cu ceva patetic dar si ceva foarte important pentru mine. Simt ca toate relele mi se intampla mie si simt si ca explodez! Ce as putea sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Hey happy Nu mai fi trista, cere-le scuze, spune-i ca nu poti sa fi atat de fericita fara ele, ca ele inseamna ft mult in viata ta, chiar daca nu le cunosti live..Sigur o sa se rezolve totul, fa un gest frumos prin care sa exprimi ca iti pare rau si le vrei inapoi..Si incearca sa lasi problemele alea "patetice" la o parte, sau sa le rezolvi..Nu-i bine sa fi suparata, trista mai mereu din cauza unor certuri cu prietenele..Gandeste-te ca altii au probleme mult mai grave..Gandes-te pozitiv, fii optimista happy Mult succes si sper ca va impacatihappy!

1 răspuns:
| ingerashmyk a răspuns:

Inceraca sa vorbesti cu ele poate asta o sa ajute. Spune ca iti pare rau ca v-ati certat si ati vrea sa va impacati.