| CipryIonutz a întrebat:

Buna/Salut TPU! Urmatoarea intrebare poate vi se pare ciudata/penibila. Recent m-am gandit la faptul ca ai/as putea sa rad/razi parul pubian(de jos/de la penis) cu masina de tuns (parul nu iarba happy ) Vreau sa stiu daca as putea sa patesc ceva si parerea celor care au incercat (mi-i frica ase, ca ma poate taie naibalaughing)) )...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poti pati? doar sa te iriti rau de tot

| CipryIonutz explică (pentru suntserios):

Nu stiu, ma gandeam ca faptul ca lamele alea ar putea sa imi taie pielea laughing

1 răspuns: