| anonim_4396 a întrebat:

saptamana trecuta am fost la strand si eram acolo cu niste colegi. Dupa un timp saream eu pe acolo si ma apucat din senin cineva de piciorlaughing si apoi m-am trezit in bratele unui tip de la mine din liceu, il stiam doar din vedere pana atunci nu intrasem in vorba cu el. M-a luat in brate in apa si ma plimbat tot bazinu pentru ca eu nu stiam sa inot si ma intreba cu cine am venit la ce clasa sunt din astea si cand am ajuns pe la mijlocu bazinului a sarit un baiat drept langa noi si el incepuse sa-l injure si dupa imi spunea mie ca sa am grija ca poate ne inecam amandoi aici dar macar ne inecam amandoi impreuna.Asa dupa am iesit din apa am mai stat pe acolo si cand am intrat in apa, el a venit iar la mine m-a luat in brate si m-a mai plimbat un pic dupa cand m-a dus inapoi la margine i-am zis ca sa nu mai vina sa ma mai ia inca o data ca prietena mea s-a cam suparat ca am lasat-o singura... ce ziceti ma place tipu? ca eu il cam placeam

Răspuns Câştigător
| Sebiii a răspuns:

Logic
Tipu e mort dupa tine
Cam asa am facut si eu cu o fata numai ca la noi a fost altfel
in cazul meu am fost putin stresant dar a iesit cum am vrut. o iubeam enormhappy

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu cred ca te placewinkingAproape sigur.

| anaid a răspuns:

Mai si intrebi?:-o
Adica se chiuie baiatu sa te plimbe pe tine prin tot bazinul si tu inca nu esti comvinsa ca te place?:-o
Si daca il mai placi si tu...si mai bine toata lumea`i fericita.
Felicitari te`ai facut cu un nou admiratorsmugsmug
Bafta:*

| MonkeY a răspuns:

Eu cred ca este innebunit dupa tine dar ii e frica sa recunoasca. succes in continuare cu el.//...

| Sebiii a răspuns:

Nu mai fi timida si cere-i id sau numar de telefon
pur si simplu te duci la el si ii ceri id-u cu siguranta nu te va refuzawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingmersi mult de raspunsuri. faza proasta n-am id lui si nici nr de tel si mie cam rusine sa stau sa intreb toti cunoscutii daca au id luilaughing

| sunrise_6829 a răspuns:

LOGIC te place la nebunie nu orice baiat te ia in brate si te plimba prin apabig grin.