| anonim_4396 a întrebat:

scuzati categoria! dar acum 2 seri am visat ca mi-am luat un caine mare negru, aseara am visat ca fostul sot al surorii mele a batut'o, apoi in aceeasi seara am visat k mi-a cazut un dinte, am auzit multe zvonuri despre dinti, dar oare se intampla, eu sper sa nu... voi ce ziceti k inseamna ce am visat eu? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ShyBirds a răspuns:

Buna! Eu cel putin nu cred neaparat ca visele au o semnificatie, chiar daca este ciudat ceea ce zici.Eu cred ca tot stresul acumulat in ziua respectiva se aduna in vise. Sfatul meu:relaxeaza-te!

| amdr001 a răspuns (pentru ShyBirds):

Bun sfat! mersi!

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa vise. Ele sunt date de la cel rau si... noi nu credem in el ci in Marele si Bunul Dumnezeu.