| dulkikroxy a întrebat:

Se apropie banchetul si nu stiu ce gen de rochie mi se potriveste. Am parul blond, ochii albastrii. 1, 64 m si 45 kg...Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Fabiana2R a răspuns:

Eu ti-as recomanda o rochie lunga. O sa spui sigur ca nu este la moda, te va imbatrani, etc. Sa stii ca toate colegele tale vor veni in rochite scurte, mulate sau bufante, decoltate. Nu ai vrea sa ai o rochie lunga, mulata, care sa accentueze usor linia frumoasa a piciorului si talia ta frumoasa? :) Eu am fost singura in clasa a 8-a cu rochie lunga si toti profesorii m-au felicitat pentru bunul gust si decenta mea. Am luat si Miss cea mai bine imbracata la banchet.
Uite:
http://www.foxgown.com/......-dress.jpg

1 răspuns:
| レクス a răspuns:

Buna!
Eu zic ca te-ar avantaja rochitele de culoare albastra.Sunt atatea modele frumoase, de ce nu mergi la magazin sa incerci cateva rochii? Ceva simplu si dragut.
Bafta.