| Loredana122 a întrebat:

kiss, am o problema, sunt fata si imi place foarte muult fotbalul iar cum in scoala la mine nu exista echipa de fete doar de baieti, profu' de sport mi-a dat voie sa joc la baieti pentru ca sunt foarte buna, eu acceptam dar mama nu ma lasa, nici vara'mea, nici prietena mea, adica oameni carora le cer mereu sfaturi spun "nu", lor li se pare foarte nepotrivit zic ca o sa fiu considerata ca un "baiat", dar eu iubesc asta, de mica imi place, si ajung sa nu stau o zis fara sa il practic, oricum ce sa fac? sad Au dreptate ele o sa ajung asa? Sau sa o fac indiferent de ce zic?

Răspuns Câştigător
| irbis96 a răspuns:

Tomboy, huh?

Oamenii au o imagine fixa a femeii in cap, asta e societatea de azi, nu ai ce sa le faci. Fotbalul e considerat un sport pentru baieti, dar sincer fetele care il practica mi se par cool happy Eu zic sa nu te opresti, dar impaca-i si pe ai tai~

| Loredana122 explică (pentru irbis96):

Si vreau sa mai stiu, macar daca fetelor nu le place, baietilor le plac oare fetele care joaca fotbal, asa din curiozitate smug laughing!

| irbis96 a răspuns (pentru Loredana122):

Eu cred ca e visul oricarui baiat sa stea cu prietena microbista pe canapea, sa se uite la meci si sa urle amandoi la TV laughing Daca joci, si mai bine big grin

| Loredana122 explică (pentru irbis96):

Ok smug laughing.

5 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mda... lumea le zice femeilor să fie feminine. Şi mie tata: "Ce e cu obsesia asta pentru morţi şi schelete? Tu ar trebui să fi mai delicată că doar eşti domnişoară" Da fix! Aberaţii. Fiecare e cum are chef, ce naiba?