| adriana333 a întrebat:

Sunt fata. si as fi vrut sa practic un sport. imi place ft mult fotbalul dar oare m.ar primii antrenorii? pentru ca in echipa sunt numai baieti. la mine aici in oras nu este fotbal de fete.

multumesSc ppa puup >:

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu o sa te primeasca! + ca probabil ceilalti o sa rada de tine!
...asa este fotbalul in Romania! (din pacate )
. axeaza-te pe handbal, sau cauta un club care accepta si fete! *sunt si cluburi speciale...dar rare in Romania )

| katy a răspuns:

Pai vb cu acel instructor si zi-i ca ai fi interesata.nu au de ce sa rada de tine.eu sunt la facultatea de sport si la noi sunt si grupe de fete care se specializeaza pe fotbal. daca nu este echipa feminina. poate ii dai idee sa infiinteze unawinking

| mgtow a răspuns:

Pai la fotbal masculin nu poti intra deloc. Bagate la handball feminin sau cauta fotbal femenin in alt oras cand iti permiti sa calatoresti cu banii tai.

| unknown3243 a răspuns:

Mie nu imi place sa joc fotbal in grup si sunt baiat eu zic sa iti iei prieteni sau prietene iti iei o mingie de fotbal te duci pe teren si te joci ca daca joci in grup alergi de nebuna degeaba ca nu iti paseaza nimeni.

| AddaXD a răspuns:

La fotbal pentru baieti nu cred ca poti intra, dar totusi poti incerca alt sport. Eu merg la volei, iar vara merg si la inot. La volei merg de 2 ori pe saptamana si vara, cand merg la inot merg in fiecare zi [ in afara de zilele cand sunt plecata]. Ideea este ca mie imi place mult inotul si la fel si voleiul, cred ca iti vor placea si tie. happy

Mult succes in gasirea unui sport care sa iti placa si sper ca te-am ajutat happy!

| alexgogo a răspuns:

Buna! poti sa mergi acolo, eventual sa te inregistrezi. Sunt sigur ca mai au cateva cereri si poate vor forma si o echipa de fete.

Răspuns utilizator avertizat
| LobyCreW a răspuns:

Adriana intra la lupte grekoromanehappy e marfa rau aparareahappy si nimeni no sa rada de tine motiv: sunt si fete sunt si baietihappy si daca te ti de sportul asta pe la vreo 16-17 ani castigi din competiti vreo 200 300 400 de eurowinking

| silviu69 a răspuns:

O sa te primeasca sigur si eu am avut o colega care era fata si poate daca joci bine o sa te vada vreun antrenor si o sa ai o sansa merita sa incerci

| Dede_2310 a răspuns:

Pai daca crezi ca nu te-ar primi ai putea sa incerci si alt sport. De exemplu eu fac volei si imi place, oricum de fel pe la volei vezi mai mult fete din experienta mea. Dar mai imi place si inotul, doar ca nu mai faca pentru ca cursul se tinea doar vara...Nu stiu daca merg si vara asta ca era zilnic si vara asta voi fi plecata destul de des. Insa, daca te primesc la fotbal eu zic sa te duci, avand in vedere ca iti place happy.