| marrr a întrebat:

Buna seara din nouhee hee. Revin cu o problema. Voi cu ce va epilati la subrat si inghinal? Lama nu vreau s-o mai folosesc, ca mai rau face si la salon NU vreau sa ma duc, am 13 ani si chiar nu vreau sa dau bani cand as putea sa ma fac acasa, dar cum sa fac sa suport durerea de la epilator?straight face

3 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Buna! Eu ma epilez la subrat si picioare(nu inghinal, mi-e frica:-s) cu ceara, dar cel mai bine e sa te duci la salon. Daca te epilezi acasa exista riscul unei iritatii si in plus, e foarte posibil sa il rupi decat sa il epilezi.Eu ma epilez la salonul acela de langa cinema MODERN de cativa ani, si sunt multumita.Mai bine dai niste bani dar stii ca ai facut o treaba bunawinking

| CHINEZU097 a răspuns:

De unde esti

| deadcompass a răspuns:

happy draguta de tine tot ce iti trebuie este putin curaj (mai multa vointa decat curajwinking ) of poti sa rupi lama in doua si orice crema depilatoare ca vorba ta mai rau fac no talking nu cred ca exista vreun calmant pentru aceasta durere insa cunosc eu unul happy incurajareawinking: Iti urez o epilare placuta si cat de cat nedureroasa sunt sigura ca ai sa rezisti P. S. rezultatul va fi pe masura te pup scumpa:*