| IoanaMaria48 a întrebat:

Buna seara dragelor.
Am fost la salon sa ma epilez inghinal fiind prima oara si folosind bicul mult timp. Problema este ca nu prea-am rezistat, durerea fiind prea mare asa c-am renuntat.
Acum partile care sunt epilate ma cam ustura si nu stiu ce metode as putea sa folosesc pentru a calma si vindeca pielea. Ma puteti ajuta? multumesc.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O crema hidratanta te va ajuta

| Oana92 a răspuns:

After-shave! Si nu e la misto, dar ai grija pe unde ajunge.

| Camelisa a răspuns:

Foloseste crema de galbenele, aceasta crema calmeaza iritatiile si + de asta este si foarte buna!