| CatalinAndrei515 a întrebat:

Eh, sa va povestesc. Mi-as dori sa mor! Cum am ajuns sa gandesc altfel? Foarte usor! De un timp am observat ca nu imi merge nimic cum trebuie, "prietenii" rad de mine, fac glume proaste ex: "ai o fata... " ma rog. Deci credeti-ma ca nu mai suport. Nu numai asta, parca toata lumea fuge de mine, daca incerc sa vorbesc cu cineva ma evita imediat. Ce se intampla? De ce toti fac asta? Sincer sa fiu imi doresc moartea, simt ca nimeni nu ma iubeste...

Răspuns Câştigător
| bebicuts a răspuns:

Cum sa mori? Viata e atat de frumoasa! Ignora-i pe fraieri si vezi-ti de drumul tau! Fa-ti alti prieteni dar nici macar sa nu te mai gandesti la faza asta cu muritu'! Toti murim, dar nu atunci cand vrem sau din cauza unor idioti! omu' traieste ce traieste si la sfarsitu' vietii moare(citat din Garcea)! Asa ca scoate-ti prostiile din cap si vezi partea frumoasa!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine astepti sa faci 20-25 de ani mai suporti si tu acolo cateva critici si apoi pleci din tara!
Du-te in china, japonia si incepi de la 0 parerea meawinking

| AndyLavy a răspuns:

Multi dintre noi trecem mai devreme sa mai tarziu prin astfel de depresii.din anumite motive. Dar nu trebuie sa gandesti asa... timpul le rezolva pe toate.Nu baga in seama ceea ce ti se spune, desi stiu ca e greu, mergi mai departe, si la un moment dat lucrurile se vor schimba, dar asta doar daca vrei, si continui sa speri, si sa faci ceva pentru asta.

| CatalinAndrei515 explică (pentru AndyLavy):

Pai sincer sa fiu, de vreo 3 ani se intampla asta. Nu mai rezist psihic... Nu stiu, ma sint ca cel mai prost om in momentul acesta. Chiar nu mai suport!

| bebicuts a răspuns (pentru CatalinAndrei515):

Vorbeste cu un psiholog.Cati ani ai?

| CatalinAndrei515 explică (pentru bebicuts):