| JustQueen a întrebat:

Buna seara tuturor. Adresez aceasta intrebare atat fetelor cat si baietilor. Sunt la liceu, clasa a 10. In clasa a 11 este un baiat foarte dragut, e si popular iar eu sunt foarte timida, pe hol mai este cand ne aruncam pe furis amandoi priviri. Nu are prietena. Nu stiu cum as putea face sa intru in vorba cu el, inafara de ai scrie pe fb? Va multumesc anticipat, iar cel mai bun raspuns primeste fundita

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii sigura ca baiatul te stie, dar daca el nu te-a "contactat" inca, este greu de crezut ca te place. Incearca totusi intr-o zi sa te impiedici atunci cand te afli in jurul lui. Poate ca ai noroc!

| RocKzZ a răspuns:

O sa fiu cat mai sincer si mai direct cu tine... Daca nu te-a cautat el primul sunt mari sanse sa nu te placa. Cand va intalniti pe hol te impiedici de el, bineinteles "neintentionat" si apoi intrii in vorba cu el. Dupa ii spui pe facebook cine esti si ca v-ati intalnit atunci pe hol cand tu te-ai impiedicat. Alta metoda nu imi trece prin cap. Sper totusi ca te-am lamurit. Funda? ^^