| Dudăăăă a întrebat:

Buna seara, vreau sa ma ajutati cu ceva...
de ceva timp am o problema cu somnul...nu am "pofta de somn", ma trezesc foarte obosita si ce e cel mai rau e ca vorbesc in somn! Asta ma deranjeaza.Si spun tot felul de chestii, care se presupun ca ar trebui sa fie secrete sau lucruri banale, care nici nu sunt adevarate(ceea ce reiese din vorbele mamei). Lucrul ciudat este ca spre dimineata nu imi aduc aminte sa fi visat ceva, iar cand visez nu vorbesc in somn. Poate v-ati confruntat si voi cu asa ceva, si ati dori sa ma ajutati.
Va pup, si multumesc anticipat :*.

2 răspunsuri:
| Petruţa98 a răspuns:

Da laptele cald cu miere te ajuta sa dormi adnc, iti recomand sa iti faci somnul mai confortabil si sa nu te mai gandesti la ce vb in somn pentru ca daca practici ceva care sa te oboseasca cum ar fi desenul sau un sport... cel mai bine este sa citesti ceva inainte de culcare asta de oboseste si o sa iti faca foarte bine atat la problema cu somnul cat si la scoala big grin

| tedy97 a răspuns:

Da eu dalaughing iti recomand o cana cu lapte cald inainte sa te culcilaughingrolling on the floor