| anonim_4396 a întrebat:

Buna spuneti-mi ce sa fac.mie imi place de un baiat de la ine din clasa, dar nu pot sa-i spun ca imi place de el....NUstiu ce sa fac sa ii spun ca imi place? STIU ca e ridicola intrebare.
CE sa fac?
DAU FUNDITA daca imi spuneti

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine de acest lucru. Uite niste sfaturi la mine functioneaza cam in proportie de 87%:
1. Poti sa ii lasi un biletel in banca.
2. Poti sa rogi o prietena/prieten sa ii spuna urmatoarele : Ce crezi despre ea?, Cum ti se pare? etc. S i apoi intervi si apoi totul vine de la sine.
3. Poti sa ii spui pe mess sau pe facebook direct.
4.Calea usora il prinzi singur si il intrebiwinking
Succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intr-adevar intrebarea cat si intentia ta, sunt ridicole. Invata sa-ti dezvolti calitatile de viitoare domnisoara respectabila.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa imprumuti o carte de la el, ca si cum ti-ar trebui, cere-i parerea in anumite privinte, roaga-l sa te insoteasca undeva...Important e sa deschizi o cale de dialog, apoi vezi cum evolueaza lucrurile.

| Anonimus197568 a răspuns:

De ce sa nu poti sa ii spui? Te doar elimba sau ce? Cu curaj fato ca nu cade cerul pe tine