| coconutlover a întrebat:

Buna :*
Stau in apartament cu 3 camere...
Si vreau sa imi iau 2 pisici la toamna cand se termina caldurile astea..Sau mai bine o pisica?
Stiu ca-i cam nasol cu parul de pisici, ladita de nisip, etc.
Dar vreau niste pareri big grin

Răspuns Câştigător
| McSergio91 a răspuns:

Orienteaza-te spre rozatoare, pasari si pesti, ca astia nu fac multa galagie si nici nu trebuie sa faci curat din urma lor toata casa. Am pe cineva care are Birmaneza si lasa mult par, face urat tare perioada cat e in calduri, de mancat ( plicuri wiskas) si linge numai sosul, carnea o lasa acolo. Iar sosul numai anumite combinatii ii plac, nu mananca orice, in plus toata ziua doarme, si miauna in coltul gurii.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mai bine niciuna. La apartament e greu. Iti zgarie covoarele, perdelele, dorm mult, pana le inveti sa faca in ladita dureaza. Eu zic ca e prea multa bataie de cap cu orice animal in apartament. Bafta!