| Starfiree a întrebat:

Buna stie cineva cum sa vad de pe ce data a inceput o convorbire pe mess si daca da cum? am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca la instalare n-ai schimbat din optiuni, el se instaleaza cu optiunea: "pastreaza un istoric al conversatiilor".
Atunci intra in "Preferinte", "Istoric conversatii" si apoi "Vizualizare istoric conversatii". Intra pe persoana cu care ai vrea sa afli ceva si vei gasi data si ora.

| Starfiree explică (pentru Salontanul):

Nu stiu cum ma poti ajuta?

| Salontanul a răspuns (pentru Starfiree):

Pai ti-am explicat. Ce pot sa fac mai mult?

| Starfiree explică (pentru Salontanul):

Pai si unde se afla pastreaza un istoric al conversatiilor?

| Salontanul a răspuns (pentru Starfiree):

Ti-am scris mai sus:
Atunci intra in "Preferinte", "Istoric conversatii" si apoi "Vizualizare istoric conversatii". Intra pe persoana cu care ai vrea sa afli ceva si vei gasi data si ora.