| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 9a-teoretic, stiinte ale naturii. Am o profa proasta de chimie crying : nu stie bine formulele, nu respecta regulile de rezolvare, scrie cum o taie capul :O, intarzie cate 15 min. Asa profesoara ma poate afecta, iar bacul la chimie vreau sa-l iau cu cel putin 8.50. Profesoara mea din gimnaziu a fost extraordinara. Intrebarea este : stie cineva un site de unde pot face fiecare lectie la chimie ( fara plata)? Gen cum mi-ar preda profa in clasa, doar ca pe net

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Dooamne exact ce am facut eu tot anul in clasa a 9-a :O

http://onicescu-mihoc.weebly.com/......x_sem1.pdf Ai aici tot ce vei face in clasa a 9-a. deci vei fi cu mult inaintea colegilor tai cu lectiile.;)

| anonim_4396 explică (pentru 德尼莎):

Vai, multumesc mult. Ce clasa esti?

| anonim_4396 explică (pentru 德尼莎):

Dar sunt doar 2 lectii. Restul?

| 德尼莎 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot pe acel site sunt mai jos, si eu am invatat tot de pe acel site, iar eu sunt in clasa a 10-a ^^

| anonim_4396 explică (pentru 德尼莎):

Si acolo sunt toate lectiile complete?

| 德尼莎 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo ai tot ce faci pe primul semestru chiar daca sunt 2 lecții sunt destul de lungi avand in vedere ca mai ai si exerciile.

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Bine era sa fi avut eu asa profesori la toate materiile in liceu.

| anonim_4396 explică (pentru William):

Nici nu vreau sa-mi inchipui asa profesori. In generala am facut chimia si fizica cu o super profa. Observ ca in clasa de liceu sunt cea mai buna la aceste 2 materii, doar ca profa asta de chimie e... wow... ca sa pot zice asa, doar ca in sensul rau. Vreau sa am nota mare la bac sa pot intra la medicina sau fizica&chimie. Tu ce meserie ai sau ce facultate faci?

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Nicio facultate, am alte planuri de viitor.