| Callyy a întrebat:

Buna,sunt clasa a8-a si am o nelamurire in legatura cu admiterea
Sa presupunem ca eu am media 7.20 si pun optiunile in felul urmator 1)Bio-chimie 2) Stiinte sociale 3) filologie 4) mate-info
Iar X are media 7.25 si pune optiunile in felul urmator 1) Stiinte sociale 2) filologie 3) Bio-chimie 4) mate info
CINE REUSESTE SA INTRE PRIMUL LA CHIMIE BIO
EU CA AM OPTAT PRIMA PENTRU CHIMIE BIO SI AM MEDIA 7.20 SAU EL CA ARE MEDIA MAI MARE 7.25 DAR A PUS BIO-CHIMIE A3 A OPTIUNE?

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

In mod normal tu, deoarece tu ai optat pentru profilul respectiv.