| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt in clasa 12 si anul asta ar trebui sa am banchetu, dar eu si o mare parte dintre colegi mei nu vrem banchet si am prefera mai degraba o super excursie si distractie la maxim deoarece va fi ultima sad straight face nu prea cred ca dirigintele doreste asta dar pana la urma cred ca nu va avea de ales ca noi punem bani big grin
ce credeti ca ar fi mai fain o excursie sau un bachet?
ce ati aleage noi am face o excursie de 2-3-4 zile la oradea la Felix
vreau niste pareri daca se poate happy:*

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Daca ar fi macar pe 3 zile.

| aiurea231223 a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a 12-a si sincer mi-am pus si eu pb asta. Prefer banchetul pentru ca amintirile de la banchet sunt chiar unice in schimb cele din excursie vor fi uitate avand in vedere faptul ca sunt facute excursii tot timpul dar vor mai fi facute si inca de acum in colo. Parerea mea este ca de excursie ai timp toata viata dar banchetul este un moment unic

| ana233 a răspuns:

Ar fi faina o excursie la Oradea la Felix.
Asa ai petrece totusi 2-3-4 zile cu colegii tai, te-ai distra mai bine si iti vei aduce aminte cu mare drag de aceste clipe.

| Волк a răspuns:

Dupa parerea mea, e mai bine o excursie, fiindca o excurse nu se compara cu o noapte distractiva
in excurse poti face mai multe nopti distractive big grin
crede-ma ca excursia este o varianta foarte buna
si mereu afli la urma ceva ce nu ai aflat ani in sir big grin
succes...

| bytzy09 a răspuns (pentru Волк):

Cam asa ma gandeam si eu sper ca va functiona idee pentru avem cativa in clasa care nu vor happy