| UnNestiutor a întrebat:

Sunt in situatia in care ador un baiat din scoala. I-am scris de doua ori, dar nu cred ca stie decat cum ma cheama si in ce clasa sunt. Credeti ca daca ar fi fost interesat de mine, mi-ar mai fi scris? S-ar fi interesat ce fata e in clasa respectiva cu numele meu?
Uff, i-as mai scrie, insa nu vrea sa-si faca o parere proasta, gen ca eu ma bag in seama.
L-am vazut azi si ma simt tot mai atrasa de el! Nu stiu ce sa ma fac, imi pierd concentrarea si la scoala, totul merge aiurea.
Voi ce sfat imi dati? Sa continui sa-i mai scriu? Data trecuta s-a aratat destul de prietenos, radea, insa nu imi trimitea "Dar tu?", "Tu?". Era la interogatoriu, parca...
Eu sunt genul mai timida(am imediat 18 ani), dar nu obinuiesc sa ma bag asa peste cineva. Dar cu el e diferit! Mi-am dorit sa-l cunosc...
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| visulmeu a răspuns:

Buna!

- Daca iti place de el, incearca, da nu insista, o sa pari prostuta. Incearca sa-l cunosti mai bine, incearca sa afli daca are prietena. Vorbeste cu el, 2-3 saptamani, si dupa cere-i o parere despre tine.

-Incearca sa fi "doamna" sa-l seduci, (Fara sani, fund etc,) sa-l faci sa te doreasca. Asa am facut si eu cu prietean mea, acum o am. O seara/zi faina! big grin

5 răspunsuri:
| visulmeu a răspuns:

Buna!

- Sunt baiat, daca o fata imi trimite un mesaj, ii raspund, sunt politicos cu ea, dar ii trimit inapoi, gen " dar tu".
- Daca observ ca incearca sa ma "combine" si nu-mi place de ea, o ignor, si ii dau "semnale" ca nu-s interesat de ea, gen ii raspund greu la mesaje, nu-i trimit "tu" etc etc.
- Sorry, nu este interesat de tine.

O seara/zi faina! big grin

| UnNestiutor explică (pentru visulmeu):

Dar raspunde destul de repede si pune "laughing". Sa mai incerc?

| UnNestiutor explică (pentru visulmeu):

Multumesc! Scuze ca intreb, ce varsta ai? happy

| UnNestiutor explică (pentru visulmeu):

Nu are prietena ( din fericire happy ).

| visulmeu a răspuns (pentru UnNestiutor):

Am 17 ani, fac 18 in februarie.

| visulmeu a răspuns (pentru UnNestiutor):

Buna!

- Daca iti place de el, incearca, da nu insista, o sa pari prostuta. Incearca sa-l cunosti mai bine, incearca sa afli daca are prietena. Vorbeste cu el, 2-3 saptamani, si dupa cere-i o parere despre tine.

-Incearca sa fi "doamna" sa-l seduci, (Fara sani, fund etc,) sa-l faci sa te doreasca. Asa am facut si eu cu prietean mea, acum o am. O seara/zi faina! big grin