| Ryaa81 a întrebat:

Buna!
Sunt la final de clasa a 8-a și am decis împreuna cu ceilalți colegi sa ne facem tricouri personalizate. Am ales culoarea, dar ne mai trebuie un mesaj și nimeni nu are nicio idee. Am vrea ceva amuzant sau emoționant. Idei?
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un măr frumos și sub el scrie. Acesta nu este un măr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe drumuri diferite, dar tot impreună

Ăsta este frumos, dacă sunteti o clasa unită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Be you.

| Hope1992 a răspuns:

Ce imi vine dragut in minte e :
"Am simtit impreuna primele emotii la o ascultare, primele legaturi de prietenie, barfele din pauza si aici am invatat cat de importanta este lagatura umana. Poate ca viata ne va duce pe drumuri diferite, dar mereu vom avea amintirile unice din viata de dinainte de adolescenta. Mai simplifici sau mai schimbi.
Ideea e ca doar in aceasta perioada unii ati putut sa stati fara griji, fara prietenii din interes si trebuie sa va amintiti cu drag șotiile copilariei.