| KissGirl_9740 a întrebat:

Buna sunt o fata de clasa a 5 a pa care colegii o barfesc si o cred ...ve rog ziceti-mi ce sa fac dau fundita pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti pot zice decat sa nu ii bagi in seama. Mie mi s-a desfintat anul trecut clasa si acum sunt in a 8-a cu alti colegi. A fost extrem de dificil la inceput pentru ca nu ma suportau deloc. M-au si lovit, dar pana la urma s-a rezolvat pentru ca nu i-am bagat in seama si am vorbit cu o profesoara de la cls foarte apropiata mie. Deci daca te deranjeaza foarte tare ce iti zic colegii, eu te sfatuiesc sa vorbesti cu un profesor de la cls cu care te intelegi mai bine, dar si acel profesor sa aiba autoritate. Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

3 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 5 a. am avut si eu probleme de genul asta...in primul rand ii ignori!
in al doilea rand, ca sa te razbuni, poti sa iti faci si tu niste grupulete, gen 2-3 fete (sau baieti) vb de ele, vb chestii ce le-ar putea interesa...si ai sa vezi ca o sa ajungeti la pace

sper sa te ajute raspunsul meu!happy

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Nu-i baga in seama!
Spune-i si mamei tale ce spun colegi pentru ca ea te va intelege si iti va da idei :X

| Shawty a răspuns:

Nu ii baga in seama INDIFERENTA DOARE CEL MAI TERE asa ca...
Sau ai putea sa le explici situatia in care te pun ei sa sa le spui sa se puna in locul tau...
Succes. Funda?