| Byankka24 a întrebat:

Sunt prietena cu o fata de clasa a 8 a. Eu sunt in clasa a 5 a. Diriginta ne interzice sa primic copii din alta clasa la noi in clasa. Ieri fata respectiva de care vorbeam a venit la mine. Diriga e profa de calculatoare si are un laborator in care sunt calculatoarele dar ce ii mai naspa e ca laboratorul este langa clasa noastra. Cand a venit prietena mea ne'am inbratisat si diriga in acel moment a iesit din cabinet si ne'a vazut. Ea mi-a spus ca Loredana nu este un model pentru mine si ca ar trebui sa nu mai stau cu ea. Insa nu imi interzice sa nu mai fiu prietena cu ea dar ar conta pentru ea daca as face cum imi spune ea. Problema e ca eu tin la diriga dar nu vreau sa imi stric o prietenie frumoasa. Ce sa fac? PLS HELP meeee...

2 răspunsuri:
| facebook01 a răspuns:

Ar fi bine sa te intalnesti cu ea in pauze afara sau sambata sau duminica fara ca diriga ta sa o observe.Nu iti strica prietenia! Dar incearca sa te intalnesti cu ea pe afara NU LA TINE IN CLASA! SUCCES!

| catah a răspuns:

Fi prietene cu amandoua