| girlloveboy a întrebat:

Buna sunt veche pe acest site[asta e al 2 contlaughing] nu inteleg un lucru dc persoanele de aici sunt obsedate dupa fundita? la fiecare intrebare dau fundita si rasp bla blachatterbox fundita?happy...cred ca, cam exageratii... scuze
p. s : daca am scris cu greseli gramaticale scuze dar ma grabesc si nu sunt atenta la ce scriuwinking

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Unii vor sa aiba multe fundite.care chiar nu folosesc la absolut nimic. vor sa para buni in a da sfaturi, dar de fapt nu sunt buni decat de milogeala... ce poti sa faci?

1 răspuns:
| UnuAltu a răspuns:

Bg merita fundita big grin laughing), glumeam