| anonim_4396 a întrebat:

A aparut parfumul Fame al lui Lady Gaga care se spune ca ar fi facut din sperma sange etc. Credeti ca daca ajunge in vagin poti ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Adica, prin traducere. sa ramai insarcinata din cauza unui parfum?rolling on the floor))
Pf. no.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur toate chimicalele alea din parfum ajuta la supravietuirea spermatozoizilor.

Răspuns utilizator avertizat
| AleWhatever a răspuns:

Doamne,ce a ajuns lumea in ziua de azi? straight face

| Asdfghjj a răspuns:

Nu...si...parfumul Fame are în compoziţia sa esenţă de orhidee, caise, miere si sofran. Se poate achizitiona de la Sephora.