| bombonica22 a întrebat:

Am auzit ca se va scoate pe piata noul parfum Lady Gaga Fame ..si cica e facut din sange si sperma. Credeti ca pot ramane insarcinata de la acest parfum de culoare neagra? Raspuns fara mistouri! Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Astia fac misto de tine...nu patesti nimicwinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Asdfghjj a răspuns:

Nu...si...parfumul Fame are în compoziţia sa esenţă de orhidee, caise, miere si sofran. Se poate achizitiona de la Sephora.

| BionicAngel a răspuns:

Da, doar daca ti-l tori in vagin... altfel nu poti. Poate te dai cu el si ramai poker face! laughing

| Sense_Bit_1955 a răspuns:

Ignora raspunsurile de mai sus.
Vreau sa te informez ca:
1. Toti spermatozoizii nu traiesc mai mult de 24 ore decat daca sunt tinuti la temperaturi sub 16*C. Iar daca nu, dupa 24 ore incep sa se descompuna, iar din deductii logice cand ceva se descompune PUTE.
2. Tot ce tine de L.G. si de L.G.'s products este o porcarie de la A la Z.
Te sfatuiesc sa iti cumperi un Parfum de calitate gen PlayBoy daca vrei sa fii irezistibila si sa starnesti hormonii tuturor barbatilor.