| bombonica22 a întrebat:

exista vreo posibilitate ca o virgina sa ramana insarcinata daca intra in contact cu spermatozoizi? Adica de la wc, bai publice. m-am spalat cu un sapun Lady Gaga -fame si se pretinde ca este facut din sange si sperma. si mie sa nu fie asa :-ss Voi ce ziceti? Dau funda pentru cel mai concret raspuns!

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Atata timp cat nu ai avut contact sexual cu vreun baiat esti inca virgina. Virginitatea explica existenta unui himen (elastic sau nu). Cand acesta se rupe (adica cand esti penetrata) adio virginitate. So...be happy! Esti inca fata mare. Dar apropo de bai publice si toalete daca nu sunt bine curatate poti lua unele boli.Si sapun din sange si sperma? wtf? zvonuri! Iti dai seama in ce hal ar mirosii asa ceva?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu exista absolut nici o posibilitate sa ramai insarcinata de la asa ceva

| doarEu001 a răspuns:

Un pic amuzanta intrebarea.dar stai linistita ca nu exista nici cea mai mica posibilitate.eu una nu m-as spala cu un astfel de sapun pentru ca femeia aia mi se pare atat de scarry incat cred ca ar fi putut sa puna si cianura sau verde de Paris in compozitia lui:-slaughing

| bombonica22 explică (pentru doarEu001):

Crezi ca a pus?

| doarEu001 a răspuns (pentru bombonica22):

Era o gluma:p nu mai era pe piata daca era daunator.doar ca tipa mi se pare foarte excentrica si de pe alta planeta. oricum nu duce lipsa de fani asa ca parerea mea conteaza prea putin.

| bombonica22 explică (pentru doarEu001):

Crezi ca e satanisa? mai bine nu luam parfumul si sapaunllaughing eu sunt credincioasa, dar imi place stilul ei

| doarEu001 a răspuns (pentru bombonica22):

Nu stiu daca e satanista, dar pe mine ma infioara:-s eh, stai linistita.atata timp cat nu te apuci sa iti faci fustite din bucati de carne sau mai stiu eu ce, esti in regulalaughing

| Gaviota a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.Pe bune unde ai auzit asta?happy

| daassh a răspuns:

Acestea sunt tampenii, nu exista, stai linistita, si nu te mai impacineta din orice tamenie.Succes!

| Maya2014 a răspuns:

Nu,in niciun caz nu poti ramane insarcinata daca esti virgina.
Speculatii, tu chiar crezi asta? Nu-ti face griji, nu esti insarcinata.
Atunci cand vei avea contact sexual neportejat si te dezvirgineaza, daca isi da drumul in tine, atunci poti ramane.