| anonim_4396 a întrebat:

A slabit cineva cu sucul de grefa, otet de mere si miere? Dar cu amestecul din miere si scortisoara? Ce metode de slabit ati folosit si au functionat? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Eu nu fac diete, dar cunosc o prietenă care a consumat doar suc de lămâie în două săptămâni + sport și a reușit să slăbească 4kg. După acele două săptămâni a vorbit cu un nutriționist și i-a făcut o listă cam ce ar trebui să conțină meniurile ei zilnice. Încearcă și tu.
Sper că ți-am fost de folos. ^_^

| Teo2061229 a răspuns (pentru Andreeea21):

Doar suc de lamaie in loc de apa? Sau doar suc de lamaie fara mancare fara nimic?

| Andreeea21 a răspuns (pentru Teo2061229):

Doar suc de lămâie, fără mâncare, dar să nu ai probleme cu stomacul. happy

| Axys a răspuns (pentru Andreeea21):

Mai bine faci alergari sera multe exercitii fizice of sunt atatea pe youtube atatea lectii :3 eu fac des aveam 62 greutate si acuma am 54 la inaltimea de 1, 67

| Andreeea21 a răspuns (pentru Axys):

Dacă citeai ce am scris mai sus, vei înțelege că eu nu fac și nu îmi mențin silueta cu diete.
Am o singură tehnică de a slăbi. Am 176cm și 55kg, am nevoie de ceva anume, precum un examen și pot slăbi 5kg în două zile. happy Atunci când mă stresez, slăbesc. tongue