| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita! Am vazut de mai de mult un film cu o fetita care putea levita chestii, aceasta era la o scoala sau o gradinita cred iar directoarea era foarte rea cu toti! Imi amintesc o faza in care directoarea prinde o fetita de par, se invarte cu ea si o arunca departe... Va rog mult sa imi spuneti si mie numele filmului daca il stiti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Cred ca e vorba de Matilda, am citit cartea.

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Matilda...cu danny de vito ca tatal fetitei

| Pikaciuuu a răspuns:

Si eu caut acelasi film big hughee hee si stiu ca parca o data a ridicat un pahar cu apa si l-a varsat pe ea thinking Era genial filmul smug dar nu pot sa imi amintesc cum se numeste thinking si eu il caut de mult happy

| CarlaHecox a răspuns:

Matilda! Cate amintiri a lasat filmul asta in urma...

| PisicutaMea a răspuns:

Matilda se numeste filmul...e minunat filmul