| zmyky a întrebat:

Mai demult cand eram eu mai mic am vazut un film de groaza pe care as dori sa-l revad. Din acest film imi mai amintesc doar scena in care un copil sau un adult nu mai stiu sigur statea intr-o piata goala langa fantana din mijlocul ei (cred ca era o piata cum erau pe vremea romanilor), si pe dou porti mari apar de odata niste caini mari cu ochii rosii care erau mai mult niste bestii si il mananca pe acel om/copil, il sfasie in bucati sub privirile inspaimantate ale celorlalti. Mai stiu parca ca bestiile sau copilul/omul era posedat. As vrea mult sa-l revad sau macar unul asemanator. Cine il stie va rog spuneti cum se numeste filmul!

3 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Ai dat cam putine detalii. S-ar putea totusi sa te referi la filmul Exorcist: The Beginning(2004).

| zmyky explică (pentru aladinbeci):

Mersi mult, chiar asta e filmu pe care il cautam. Mai stii si altele similare?

| aladinbeci a răspuns:

Zmyky, imi pare bine ca te-am putut ajuta. Ce intelegi prin similare? Te referi la faza cu piata sau la cazuri de exorcizare care sunt prezentate in filme? Sunt multe filme in care se vorbeste despre posesie demonica si despre exorcizari.